Máte problémy se sexuálním životem? Nejste vyrovnání?


Procházíte právě věkovém období, které se láme na čtyřicítce a už se necítíte tak dobře, jako za mlada? Dochází vám dech a váš imunitní systém je zesláblý. Stále se cítíte slabí, unavení, dochází k úbytku tělesné hmotnosti a váš sexuální život je dost bídný? Už jste to konzultovali s lékařem, ale brát hormonální podporu vám není příjemné nebo máte strašné projevy nálad? Vyzkoušejte přirozeně bylinné produkty. Už v historii je zaznamenáno jak se lidé pomoci bylin léčily.

yawning-5381800_960_720

V povídkách a pohádkách narazíte na babky kořenářky, které si sběrem bylin živili. Pomáhali lidem, když je něco trápilo a kladli na bylinky velký důraz. V dnešní době spousta lidí na kouzelné účinky bylin již zapomněli. Jen málo z nás pije kvalitní sypané bylinné čaje, které mají dobrý původ. Jsou řádně zpracovány a mají dobré účinky na tělo. Většinou se odbydeme jen pytlíkovým čajem, který má hodně daleko ad kvalitních bylin.

aroma-906137_960_720

Rádi bychom vám představili kotvičník, který má velmi dobré účinky na hormonální rovnováhu, srdce, čistí krev a zvyšuje obranyschopnost organismu. Hlavním účinkem této byliny je vyrovnání hormonální nerovnováhy. Dokáže probudit k životu některá centra, která začnou produkovat větší množství luteinizačního hormonu a tím tělo nabudí. Docílí větší produkce testosteronu. Muži, kteří mají tuto funkci sníženou mohou opět řádit v ložnici a jejich energie se dostatečně zvýší. Ztratí pocity únavy, problémy s erekcí a sníženou produkci semene. Budou zase na vrcholu svého období. Užívání kotvičníku byste měli cítit již po několika dnech. Nemyslíme tím upravení hormonální rovnováhy, ale menší známky únavy, deprese a úzkostí. Srovnání hormonální bude trvat delší dobu, než se vše uvede do stavu, v jakém by tělo mělo fungovat.

Kotvičník forte Energiezivota se zpracovává více způsoby. Může se využívat nať kotvičníku, prášek z plodu nebo extrakt. Ten má své účinky nejsilnější. Kotvičník se zpracovává do forem tablet, kapek nebo tinktur.