Již od narození dítěte je pro něj potřeba správné oblečení, protože bez toho se neobejde. Rozhodně dejte přesnost kvalitě a vhodnému materiálu.

Oblečení pro nejmenší

Už od narození

Na oblékání dítěte musíme být připraveni už před jeho narozením, přičemž první týden toho až tolik potřeba není, ale rozhodně nesmíme nákup podcenit. Kompletní výbava pro miminko něco stojí, a proto je dobré volit v počtu kusů nějaký vhodný kompromis. Čím méně oblečení, tím větší finanční úspora, ale šetření nesmíme přehnat, protože když bude mít dítě třeba jen dvě trika a jedno si zašpiní, tak mi budeme muset jít a opat jej, protože u dětí je naprosto normální, že objevují svět někdy se při tom pořádně zašpiní.

spící dítě

Problémem bývá i velikost, přičemž pokud ji špatně zvolíme, tak bude oblečení buď malé, nebo zase příliš velké. S tímto nám velmi pomůžou speciální tabulky, jež nám právě ukážou, jaké je pro danou míru dítěte ideální velikosti oblečení. Pokud se dítě narodí dříve, nebo čekáte dvojčata, tak se většinou doporučuje velikost okolo 50, ale třeba u jednoho většího dítěte je zapotřebí velikost okolo 56.

Materiál a parametry

Vhodné oblečení je z materiálu, který je pro dítě vhodný, a to se v něm cítí pohodlně. Oblečení pro miminka Kojeneckeobleceni.cz je tedy pečlivě vyráběno, kdy se skutečně dbá i na dobrý materiál, přičemž právě za dobré zpracování je někdy dobré si při připlatit. Takové oblečení i déle vydrží, takže se vyhneme častému nakupování jako náhradu za oblečení, které již dosloužilo, protože děti umí občas pořádně dovádět, takže to k tomu patří, kdy je typické i zašpinění.

oblečený novorozenec

Velmi výhodný nákup můžete udělat pomocí soupravičky, kde je veškeré potřebné oblečení do jedné sady. Má vždy určitý počet dílů, což už je pouze na Vašem výběru, ale většinou se vyplatí, když už výbavičku kupujeme koupit sadu se vším potřebným, kdy zaplatím opravdu nízkou sumu než při nákupu všeho zvlášť. Prodávají se všemožné varianty a provedení, takže je nejlepší s výběrem začít hned tak se dozvíte, jestli čekáte kluka nebo holčičku a tomu přizpůsobit barevné provedení.