Procházet několik výběrových řízení a doufat, že najdete pracovní pozici, která vás bude naplňovat? Doufat, že budete moci uplatnit své zajímavé nápady a že vám zbyde i dostatek času na koníčky? Nebo se raději vydat na cestu soukromého podnikání a postarat se o všechno uvedené vlastními silami?

otevřený notebook.jpg

Ano, soukromé podnikání chce velkou odvahu, ale pokud budete úspěšní, čeká vás mnoho příležitostí. Budete pánem svého času a také si budete moci rozhodnout o tom, jak naložit se získanými penězi.

Jak začít podnikat?

Všechny možnosti jsou dnes otevřené, ale ty, které nepředstavují vysokou finanční investici se ukrývají v prostředí internetu. Začít provozovat internetový obchod nestojí mnoho. Je třeba si jen vybrat zajímavé zboží a dohodnout se s několika spolehlivými dodavateli. Nemusíte být ani odborníky na nejrůznější technologie tvorby internetových stránek. Můžete si vybrat z již připravených platforem.

První zákazníci

Nestává se, že by se k vám první zákazníci dostávali tak, že by přímo vypsali adresu vašeho obchodu. Dostávají se k vám přes nejrůznější vyhledávače na internetu. U nás zákazníci používají Google a Seznam. Pro oba tyto prohlížeče platí trochu jiná pravidla, pokud chcete optimalizovat obsah vašich stránek tak, abyste se zobrazovali na předních pozicích. Že nejste natolik zdatní, abyste to zvládli sami? Nemusíte. Rádi vám pomůžeme.

seo v google.png

Jak na přední příčky?

Místa na předních příčkách zajišťují majitelům e-shopů pravidelné zisky a vysokou návštěvnost. I vy se můžete přidat k těm, kteří vybudovali úspěšné podnikání. Můžete si u nás objednat službu kompletní správy webu, kdy se postaráme o zvyšování návštěvnosti vašich stránek každý měsíc. Nebo si můžete objednat jen jednu z dílčích služeb. Například návrh klíčových slov nebo jednotlivé PR články.

Rádi vám sdělíme možnosti budoucí spolupráci i zašleme podrobné kalkulace cen.