Snažíte se žít zdravě. Dodržujete zásady zdravé životosprávy, omezila jste negativní zpravodajství a trávíte hodně času venku. Ale i přesto se někdy cítíte vyčerpaná, bez nálady a podrážděná. Na vaše zdraví totiž také mají vliv osoby se kterými se setkáváte. Sociálních kontaktů máme přes den hodně, ať už je to v práci, v obchodě, s dětmi na hřišti nebo s příbuznými či známými. A to může být ten kámen úrazu, někteří z nich mohou být energetičtí upíři.

Co znamená pojem energetický upír

Je to osoba, která se na vás energeticky upne a po setkání s ní jste totálně vyčerpaná. Energie na nule. Jako kdyby z vás všechnu energii vycucla. Může to být vaše kamarádka, která si ale libuje v roli oběti. Celé setkání tak vlastně posloucháte, jak je k ní osud nespravedlivý a ostatní mají pohodový život. Jasně, někdy si potřebujeme postěžovat všechny, ale zbystřete pokud se to často opakuje. Může to být i kolega manipulátor, který se vás snaží dostat tam, kam chce a potřebuje. Nebo tchyně, která je bohužel věčná pesimistka.

relax

Jak se proti energetickým upírům chránit

Úplně nejlepší je vyhnout se kontaktu s nimi. Chápeme, že například u příbuzných nebo kolegyň v práci to zcela nejde. Ale udržování kontaktu s „kamarádkou“ spíše ze setrvačnosti utnout lze. S ostatními ho omezte na nezbytné minimum. Při komunikaci s nimi si kolem sebe utvořte pomyslnou ochrannou bublinu. Představte si, že jste uprostřed té bubliny naprosto chráněná proti jejich energii. Jejich výroky si neberte tolik k srdci, to znamená neprožívejte je. Vyslechněte je, ale tím to končí, žádné analyzování nebo přemýšlení o nich. Pomoci mohou také ochranné amulety, které budete nosit neustále u sebe nebo talismany z drahých minerálů, doporučujeme ametyst.

žena

Zjistěte, co vám dobije baterky

Ubránit se energetickým upírům asi zcela nelze. Proto je důležité, abyste zjistila co vám pomůže energii doplnit. Může to být sport, chvilka o samotě, procházka nebo voňavá koupel. Myslete na sebe a udržujte si své duševní zdraví v rovnováze.