V dnešní době není žádný problém si najít cokoli na internetu a to: od obrázku jak vypadá pes až po rychlost rakety letící na měsíc v četně dní a spotřeby paliva. Je to vskutku úžasné.
Už žádné těžké knihy.
Všichni jistě víme, že dřív nám sloužila ke všemu Encyklopedie a podobné knížky.To je pro nás dnes téměř minulostí.
Když přišel internet a jeho první prototypní aplikace, všechno se nám usnadnilo. Už žádné tahání těžkých knih apod. Dnes stačí mít jen chytrý telefon a vše je nám známo.
sociální média v mobilech
První internet k nám přišel kolem 90 let. Jeho první naprogramování a nastavení je dnes pro nás již historií.Od té doby proběhl dech beroucí revoluční pokrok. Přibylo mnoho komunikačních, zábavných a užitečných aplikací. Např.: Mapy, navigace, různé hry a ty nejvíce používané Facebook, Instagram, Tweeter a WhatsApp.
Bez těchto chytrých a užitečných prográmku, si už nejsme schopni představit ani existovat.
Jdeme si uvařit oběd, jedeme na výlet nebo si zabruslit a během několika sekund se vaši známý dozví co jste obědvaly, Na jaký hrad jste jely a kde přesně jste se pohybovaly na bruslích.
Někteří to považují za zbytečnost a někteří si nemohou vynachválit promítaní svých zážitků v danou chvíli a sbírání nespočet LIKE.
Z hlediska vědců a názorů mnoha lidí se pomalu, ale jistě vytrácí osobní kontakt mezi lidmi a světem kolem nich.
Nesmíme zapomínat nato, že osobní kontakt nic nenahradí.
Dneska, když jste samy stačí zajít na internet a domluvit si schůzku naprosto s cizím protějškem již za pár minut a to je právě to. Výhoda je taková, že z pohodlí vašeho domova se dá sjednat rande a nevýhoda, že přicházíte o první momenty osobního kontaktu seznámení.
Samozřejmě je zapotřebí říci, že jsou zde i obrovské výhody, které sem již zmínil na začátku. Nepotřebujeme mapu a přesto trefíme do neznámé ciziny, krajů, míst a tím to zdaleka nekončí.
kódování www
Internet je v dnešní době nevyhnutelná věc pro každodenní aktivity.
Také nutno říci, že je to výborný společník na cestách.
Pomoci internetu si můžeme zkrátit čas hraním různých her atak sezabavit než dojedeme do cíle.
Celý náš svět je obklopen neviditelnými paprsky, které nazýváme wifi spojením.
Díky těmto paprskům nejsme otroky kabelu a rozmotávání uzlů na nich.
Jednoduše si nastavíme síť wifi a všechno frčí jak má.
Ruku na srdce, myslím že ne jenom mě, ale i mnoho ostatním internetzachránil danou situaci,když jsme zrovna něco nevěděly.
Dále není nazmar když se jiní baví a nechceme vypadat jako neznalý lidé, tak si občas nějaké to slovíčko jdeme najít. Zadám Apatika a už vím, že po nás chtěly abychom došly do lékárny.
Kdysi se také vedl souboj vyhledávačů, který trvá dodnes.
Počínaje Seznamem, Yahoo a končívaje Googlem. Zatím co Seznam používá úctyhodných 24% uživatelů tak Google je na tom podstatně lépe se svými 60,7%. a to je číslo, které stojí za zmíňku.
Co myslíte vy.
Je pro nás internet opravdu nezbytná záležitost ?
Najde se někdo kdo překoná náš jedinečný google ?
Nebo jsme na konečné verzi.