Jen málokdo vlastní dodávku, kterou by mohl použít v případě stěhování nebo třeba převozu materiálů. Naštěstí existuje spousta půjčoven, kde je možné si ji v případě potřeby pronajmout. Pokud tedy i vy budete v následujících dnech nebo týdnech stěhovat, převážet stavební materiál nebo cokoliv jiného, tak je dobré si zavčasu zařídit pronájem. Půjčovna dodávek v Brně pro své klienty nachystáno spoustu benefitů, které vám celý proces pronájmu značně usnadní a zpříjemní.

pronájem vozu

Za kilometry neplatíte

Na spoustě místech to funguje tak, že máte omezené kilometry, nebo za ně platíte. To je však naprosto zbytečné. V brněnské půjčovně získáte neomezené kilometry, což znamená v překladu to, že budete moci ujet klidně tisíc kilometrů denně, pokud to zvládnete, a nezaplatíte za to navíc ani korunu. Nemluvě o tom, že budete mít zdarma k dispozici dálniční známku, proto budou vaše cesty ještě rychlejší a pohodlnější, a to opět bez jakéhokoliv příplatku.

Pojištění je samozřejmostí

Aby byly vaše cesty co nejpříjemnější a ideálně beze stresu, určitě oceníte, že všechny dodávky jsou pojištěné. Nemáme na mysli pouze samozřejmé povinné ručení, ale také havarijní připojištění. Nemusíte mít tedy z jízdy prakticky žádné obavy. Vše je zajištěno tak, abyste byli v případě jakéhokoliv problému co nejméně finančně zasaženi. Dále také určitě oceníte zabezpečení vozidla pomocí GPS, což vám velmi usnadní orientaci a opět ušetří váš cenný čas.

krabice na stěhování

Stěhovací technika k dispozici

Pokud vás čeká stěhování, tak určitě neváhejte využít možnost pronajmout si také stěhovací techniku. Pokud nestěhujete každý týden, tak pravděpodobně nemáte nic, co by vám tento proces usnadnilo. Požádejte tedy o pomoc profesionály, kteří vám poskytnou požadovanou techniku a vybavení, aby stěhování proběhlo co možná nejvíce hladce a bezstarostně.