Chtěli byste být vidět? Ale na klasickou reklamu nevěříte? Odrazuje vás, že je drahá, má omezený účinek, a ještě k tomu není nikdy zcela jisté, zda zvolená strategie vyjde? V tom případě vám nezbývá, než hledat jiné cesty, jak vaše podnikání zviditelnit. Vždyť platí, že ten, kdo chce své zboží anebo služby úspěšně nabízet zákazníkům, musí být v každém případě dobře vidět.

A pokud jde o zviditelnění, může vám ho zajistit například zajímavý telefonický kontakt. Když si pořídíte takové telefonní číslo, které bude doslova nepřehlédnutelné, a k tomu ještě navíc i dobře zapamatovatelné, jste jistě na správné cestě, jak podpořit své podnikání a zaujmout pozornost zákazníků.

Možná nyní uvažujete nad tím, jak byste mohli něco takového udělat, vždyť telefonní kontakty si člověk nevybírá, vždy mu je nějaký přidělen. Anebo to tak není?

Třeba nyní budete překvapeni, ale je to tak, že když máte zájem o jedinečnou kombinaci a kontakt, který je něčím výjimečný, tak si ho můžete zvolit a koupit – ano, i takové služby dnes existují. Jen je potřeba počítat s tím, že za výjimečnost se platí.

iphone-410324_640

Pro zlatá čísla je typické, že jsou jedinečné – jedná se o takovou kombinaci znaků, na jakou jinde nenarazíte. Můžete si tak koupit třeba telefon v podobě postupky anebo jiného typického pořadí, specifická může být návaznost na předvolbu, může se jednat o dvojice či trojice, anebo si dokonce můžete objednat speciální kombinaci znaků na přání.

Cena se pohybuje v řádu desítek až stovek tisíc korun, a u zcela výjimečných čísel může překonat i milión korun za kontakt. Záleží jen na vás, jaká kombinace se vám zalíbí, a kolik za ni budete ochotni zaplatit.

iphone-500291_640

V každém případě platí, že se vám taková investice vyplatí. Zmíněných speciálních kombinací je na trhu omezené množství, a čím je jich méně, tím je jejich cena vyšší. V budoucnosti tak vaše číslo bude mít mnohem vyšší hodnotu.