Pro někoho je důležitostí si najít takového partnera, který jim dá potřebnou dávku lásky, porozumění, přitažlivosti. Zaměřují se na muže, který nese takový charakter, ze kterého jdou do kolen. Nedívají se na to, kolik nul zdobí mužovo konto. To jsou takové ženy, které chtějí víc, než peníze, opravdovou lásku. No, a pak je žena, které postačí tučné konto partnera, bez ohledu na jeho vzhled a věk. Priority žen jsou různé. Jestliže ženě postačí peníze, proč by se zaobírala podstatou vztahu. Ono to zní lákavě, když je možnost mít natolik peněz, že nemusíte obracet každou korunu. Moc a peníze, mají své kouzlo, pokud nestojíte o nic jiného. Je k zamyšlení, zda ty peníze mohou ženu natolik uspokojit, že se nedívá na ostatní přednosti partnera. Je to jistý charakter ženy ZLATOKOPKY, který nevlastní všechny ženy světa.

Usměvavý, zamilovaný pár v objetí

Pánové, máte zkušenost s takovým druhem ženy ( ZLATOKOPKY), která se o Vás zajímá právě kvůli Vašemu jmění?

Pro ženy, které jsou označovány za ZLATOKOPKY, nejsou nadšené, zda je takto nazvete. Komu by se to také líbilo, lichotka to zrovna není a o takové označení nestojí žádná žena.

Jestli jste mladá dívka, co si prochází pubertálním věkem, nedívá se na konto patřičného chlapce o kterého jevíte zájem. Zajímá Vás, jak jen krásný a zábavný. Čím je dívka starší, její žebříček hodnot šplhá k potřebě, aby její partner vydělával peníze. No a pokud se jedná o základní charakteristickou ženu ZLATOKOPKY, pak je jejím přáním, aby muž vydělával opravdu velké množství peněz.

Žena s mužem, který má košili s potiskem bankovek

Kolik žen z nás by chtělo mít bohatého muže? Ale jsme normální ženy a většinou upřednostňujeme lásku k muži, než lásku k PENĚZŮM. Tak si představte, že by jste měla intimní poměr s mužem, ve věku Vašeho tatínka nebo dědečka? Pro některé ženy, absolutně nepředstavitelné. Raději věku svému podobnému, bez narvané peněženky….

Jedna věc je, když už je ŽENA ZLATOKOPKA a vyhovuje jí to. Druhá věc, tato žena neustále čelí narážkám, které nemusejí být zrovna příjemné. Co se dá odpovědět na otázku, když se ZLATOKOPKY někdo zeptá ??? CO NA NĚM VIDÍŠ, KDYŽ JE O DESÍTEK LET STARŠÍ, NEŽ TY??? Jediná rozumná odpověď mě napadá, ŽE MŮŽE MILOVAT JEHO MYŠLENÍ NEBO JEHO CHARAKTER ČI JEHO ZÁBAVNOST.

Žena zdobí nehty lakem, nohy bankovkami

Ale kam se vytratila vášeň, láska, plnohodnotný vztah? Přece nemůžeme žít takový vztah, který je založený na financích? Nebo je taková doba, která nás nutí být zaslepeny penězi? Jak se dá vydržet s člověkem, ke kterému nechováte žádné city?

No ale nic proti ŽENÁM ZLATOKOPKÁM, oni existují i MUŽI v této roli. A je podivuhodné, kolik jich přibývá.

MILÉ ŽENY, JESTLI HLEDÁTE VZTAH, KTERÝ BUDE NAPLNĚN LÁSKOU, VYHRÁVÁTE NA PLNÉ ČÁŘE. ZDA PATŘÍTE MEZI ŽENY ZLATOKOPKY A MÁTE POTŘEBU PROFITOVAT ZE VZTAHU NEBO SE ZVIDITELNIT, JE VAŠÍ VOLBOU. JEN NEMŮŽETE OČEKÁVAT PLNOHODNOTNÝ VZTAH.