Proč si nechat ve vaší firmě raději někde postavit elektrocentrálu? Máte hned několik následujících odpovědí. Elektrocentrála Valeon je vlastně záložní zdroj energie, takže když vám vypadne proud nebo se stane nějaká chyba, udeří blesk a vyhodí proud a budete muset něco závažněji opravovat, tak v některých velkých firmách se pracuje pořád a není dobré, když některé stroje zastaví svoji výrobu, protože to pak ničí jejich životnost a podobně. Když se stane něco takového právě s elektřinou, tak vy budete v klidu, protože jednoduše zapnete záložní zdroj a ten začne vyrábět energii, která je potřebná k chodu firmy. Nebudete tak muset zastavovat výrobu, dávat zaměstnancům dovolenou a podobně.

300kva

Také se to hodí i pro vaše domácí použití, když víte, že vám budou dělat odstávku a víte, že to bude třeba na několik dní, tak je dobré si půjčit od nás malý zdroj, díky kterému si uvaříte, osprchujete a tak dále. Rozhodně tohle všechno dobře funguje, tak na to nezapomínejte.

150-01 (2)

Naše ceny

My nabízíme jednoznačně nejvýhodnější cenové nabídky. Nabízíme pro vás ještě mnohem více, než byste si sami dokázali představit, protože nám na vašich pocitech a spokojenosti velmi záleží. Dokážeme vám nabídnout i třeba nějaké další potřeby, které určitě budete potřebovat, jako je kabeláž, která je nadstandardně dlouhá a tak podobně. Všechno zařídíme pro vás a nachystáme. Pokud plánujete hudební akci, tak bez tohoto se opravdu žádná hudební ani jiná akce neobejde, proto my poskytneme dodávku několika zdrojů, všechno na místě zapojíme a uvidíte, jak všechno krásně bude fungovat.
Naše modely jsou přemístitelné také, takže si klidně vyberte takovou, která je na kolečkách, my ji jenom přivezeme, zprovozníme a všechno můžete hned začít používat. Hned se mrkněte na velkolepou naši nabídku. Zeptejte se nás na všechno, odpovíme vám.