Dobrá zpráva hned na začátek, ano určitě https://www.emimino.cz/diskuse/problemy-s-nevyvrcholenim-u-muze-184389/ to lze a oddálení předčasné ejakulace se dá ovlivnit. Na rozdíl od poruch erekce a erektilní dysfunkce v tomto případě nejde o nemoc a proto stav nemusí být tolik vážný a vlastně ani není. I když je velmi nepříjemné setkat se častěji se situací, kdy během pohlavního styku je muž schopen vydržet sotva pár minut než u něj dojde k vyvrcholení, všechno se dá řešit.léky mohou pomoci předčasnou ejakulaci oddálit

Hlavně v klidu, všechno má své řešení

Oddálení ejakulace lze dosáhnout několika způsoby, ovšem ve většině případů je potřeba i spolupráce partnerky. Pokud chcete svůj problém vyřešit diskrétně a rychle, můžete se pak spolehnout na léčebné pilulky, které většinou na přírodní bázi slibují delší prožitek ze sexuálního styku a oddálí případnou rychlou a nechtěnou ejakulaci.
Většinou je předčasné vyvrcholení bráno jako jakési selhání muže, ovšem je potřeba uvědomit si, že je vědecky dokázáno, že žena potřebuje až třikrát delší dobu k tomu, aby dosáhla orgasmu. Mužský penis je v tomto ohledu citlivější a pohyby v ženské pochvě vydrží po tak dlouhou dobu, u některých mužů je ovšem problém vydržet déle než pár minut, což je velmi omezující a problém je na čase účinně řešit.už vás nic nerozdělí

Problémy má jeden ze tří mužů

Odborníci odhadují, že problémy s předčasným vyvrcholením trápí až jednoho ze tří mužů, což je poměrně hodně. Pokud vás tedy tento problém trápí také, alespoň víte, že v tom nejste sami. V první řadě je důležité uvědomit si, že to vaše osobní selhání a není tak potřeba se příliš stresovat, což situaci spíše jen uškodí. Všechno má své řešení a nejdůležitější je chtít to řešit.
Jestliže se muž začne předčasným vyvrcholením příliš zabývat a stresovat, může se začít časem záměrně sexuálnímu styku vyhýbat a to následně vede ke zhoršení stavu nejen s ejakulací, ale může to v budoucnu ohrozit i samotnou erekci.