Přáli jste si někdy vejít do kuchyně a bez obav se opřít o stůl a nebát se, že se rozloží? Nebo byste chtěli mít v ložnici skříň, toaletku nebo třeba šatní skříň, kterou Vám bude závidět celé sousedství? Pak určitě zavítejte k nám do Světa Pokladů, kde na Vás čekají nejen původní kusy nábytku z masivního dřeva, ale i repliky, které od originálu nerozeznáte. Všechny kousky, které u nás najdete poházejí výhradně z České republiky, takže nemusíte mít obavu o původ nábytku, která by se už dal nazývat uměleckým dílem. A nemusíme zůstat jen v kuchyni nebo v ložnici, hledáte novou knihovnu, botník nebo třeba kredenc? Tak ty u nás také najdete. Mistrovský kus...

Veškerý nábytek je vyroben ze smrkového nebo borového dřeva, které vydrží opravdu vše a bude Vás stále doprovázet. Tento nábytek ale určitě nepatří jen na chaty nebo chalupy v městském prostředí budete jedineční nejen tím, že budete mít doma ručně vyráběný, kvalitní nábytek z opravdového dřeva, takže budete mít i kus přírody. Jistotou kvality může být ten fakt, že restaurované kousky pocházejí zhruba z druhé poloviny 19. století a tehdy byla kvalita doslova na každém rohu.

Velký zdobený kredenc z masivního smrku

Rohový stolek na knihy, rohové skřínky, i ty máme. Velkou výhodou selského nábytku z masivu je také jeho velká rozmanitost, takže se nemusíte bát, že si nevyberete, k dispozici jsou třeba židle různých velikostí a tvarů, křeslo, klasická židle nebo třeba lavice s úložným prostorem, v dnešní době velmi neobvyklá, ale přesto překrásná záležitost, která v klidu nahradí za pár minut složený nábytek, který v žádné případě nemůže nahradit nábytek, vyráběn mistry truhláři, kteří se zaměřují i na ty nejmenší detaily, aby Vy jste si už jen sedli, odpočívali a mohli koukat na Vaše mistrovská díla nebo třeba na televizi, která bude stát v televizní skříni. A pokud už doma venkovský nábytek máte, tak si do Vaši sbírky můžete dokoupit další překrásný kus z naší nabídky.