Kouzlo dětských hřišť

Máte děti a vlastníte dům se zahradou? Ideální! Každý z nás chce mít doma nebo na zahradě místo, které bude jenom naše nebo které bude naše nejoblíbenější. U dětí to je jisto jistě dětský pokojíček s hračkami a na zahradě zábavné herní prvky. Existuje tolik možností, jak udělat z malé či velké plochy herní zónu. Trampolíny, houpačky, různé prolézačky, pískoviště. To vše se může zakomponovat na dětská hřiště. Co ale chybí a u většiny dětí vede na plné čáře? Ano, jsou to skluzavky! A čím delší, tím lepší.

dítě na skluzavce

Děti by tam nejraději trávily celé dny. A proč ne? Samozřejmě ne vždy to jde. Ale představte si třeba krásný letní den. Sednout si na zahradu do altánu v plavkách, s osvěžujícím drinkem v ruce. Kousek opodál by si hrály Vaše děti na svém novém hřišti. Houpání na houpačkách, klouzání na skluzavkách a jsou prostě šťastný. A vy také! Skluzavky pro děti na zahradu Goodjump se vyrábí v různých délkách. Stačí si jen vybrat podle vlastních potřeb a možností. A co si budeme povídat, barevnost do dětského světa prostě patří. Proto je skvělé, že se dají sehnat i v mnoha barvách. Skluzavka navíc není jen o zábavě. Pomáhá dětem zvládat koordinaci pohybů, udržet rovnováhu nebo posilovat svaly.

máma s dítětem

Bezpečnost a správná příprava

Důležité je, aby byly bezpečné a v dobré kvalitě, ne jenom skluzavka, ale všechny herní prvky, které pořídíte. Také nepodcenit ukotvení. Pokud s tím nemáme zkušenosti, měli bychom si před instalací zjistit potřebné informace nebo zařídit někoho, kdo tomu rozumí a pomůže. Bezpečí dětí je podstatná věc pro každého z nás. Myslet bychom měli i na to, aby nám hřiště co nejdéle vydrželo a zajistit vše potřebné. Plísně nebo třeba déšť dokáží nadělat pořádnou paseku. Vše správně připravit určitě nějaký čas zabere. Věřte ale, že za tu dětskou radost to stojí. Navíc na e-shopu GoodJump mají širokou nabídku nejenom skluzavek, ale také trampolín, pískovišť a dalších produktů.