3d tisk na zakázku je v dnešní době velmi oblíbený. Nejenže představuje skvělé výsledky, ale v dnešním světě je velmi důležitý. Můžete podle něj vytvořit různé věci podle vašich představ a myslím, že pro 3D tisk nic není nemožné. Já to ovšem nikdy nezkoušela, takže ani nevím, jak je to náročné. Doma nemám ani obyčejnou tiskárnu. Myslím, že by se už ke mně vůbec nevešla. Mám malý byt, kde žiji se svým synem a psem. Je to pouze jedna plus jedna, sotva se tam hneme, a tak i malá obyčejná tiskárna by jistě zavazela. Navíc já ji ani moc nevyužiji. Když něco nutně náhodou potřebuji vytisknout, zajdu si do knihovny, kde si vše vytisknu za pár drobných. Sice jsem dříve zkoušela i sousedy, ale ti jsou kolem mě jen samí důchodci a někteří ani neví, co tiskárna je. Nemám jim to ale za zlé. Já ji taky nemám, tak se nezlobím ani na ostatní.

Ve 3D tisku jde udělat i tato napodobenina sochy.

Ve 3D tisku už jde nyní postavit i dům! Ano, to myslím vážně. Už jeden takový případ je. Sice nevím teď kde, ale viděla jsem ho v časopise i televizi. A musím říct, že je to opravdu nádhera. Krásná futuristická budova, která by se hodila na osídlení Marsu. Jeho linie byly krásně lehké a čisté. Celý 3D dům působil jemně, ale zároveň silně. Jen nevím, nikde jsem se nedočetla, jak by obstál při extra silném větru či dokonce tornádu. Bohužel už se to v naší zemi stalo a výsledky byly doslova katastrofické. Myslím, že při nově stavěných budovách by se na to už mělo myslet. To samé povodně. Náš dům na vesnici byl kdysi již třikrát vytopen.

Představit si můžete cokoli.

Voda byla všude a evakuace zvířat byla opravdu fuška. Museli jsme v silném a těžkém dešti a krupobití zachraňovat třicet slepic a tahat padesát králíků z kotců. Domů jsme se vrátili jako vodníci, ale zvířata byla v bezpečí. Nerada na to vzpomínám, ale dědeček už udělal proti případné povodni opatření. Prohloubil jámy a udělal třikrát větší potrubí. Takže se již nemusíme bát. Taky jsem viděla ve 3D tisku krásné napodobeniny a zmenšeniny hradů a zámku. Byla to opravdu krása, naprostý skvost. A pokud vás 3D zajímá více.